Balb Care Zobrazit větší

Pouze online

Balb Care

10001

Nový produkt

BalbCare je jedinečná péče pro ruce a nohy, která obsahuje vše v jednom. Speciální rukavice obsahují revoluční emulzi se 7-mi vysoce aktivními látkami pro desinfekci, výživu a regeneraci nehtů a pokožky rukou. BalbCare je určena na jedno použití, což je hygienické a jednoduché řešení pro všechny manikérky a pedikérky.

Více informací

45,00 Kč

Více informací

BalbCare manikúrní rukavice - REVOLUCE V MANIKÚŘE

Balbcare - originální manikúrní rukavice na ruce a pedikúrní návleky na nohy. Pro použití nepotřebujete ani kapku vody a ušetříte čas až 15 minut. Se sedmi účinnými látkami a neutrálním pH zjistíte, že s Balbcare manikúrními rukavicemi a pedikúrními návleky se budou Vaše ruce a nohy cítit skvěle a Vaše nehty budou neuvěřitelně zdravé - připravené na zdobení lakem nebo pro gelovou modelaci.

Balbcare obsahuje 7 aktivních vyživujících látek pro krásné ruce, nehty a nohy v jednom produktu. Tato inovativní formula obsahuje: 

Extrakt z tea tree (z Austrálie) - má léčivé, výživné a antimykotické vlastnosti

Změkčující složka – na nehtovou kůžičku

Kalcium – na vyživení přírodních nehtů

Keratin – posilňuje přírodní nehty, podporuje jejich růst a zkrášluje jejich vzhled

Polymer R236 – vyvinutý společností Balpharm je ideálním základem pros všechny tipy laků a nehtů

Alantoín – má výrazně hojivé a regenerační účinky, výborný na unavené ruky a nohy

Přírodní extrakt ze stromu Hammelis – rostlina s uklidňujícími a léčivými účinky    

  

Manikúra - pracovní postup

Odstraňte lak z nehtů a zpilujte nehty do požadované délky přiloženým pilníkem. Oprašte prach z rukou a nehtů. 
Nasaďte rukavici na ruku. Ujistěte se, že je nehtová kůžička a pokožka ruky pokrytá emulzí obsaženou v rukavicích. Před aplikací rukavice je velmi důležité, aby byla emulze rovnoměrně rozdělená až do samotných konečků. 
Stejný postup opakujte i na druhé ruce.

Vezměte si opět první ruku a krouživými pohyby rozmístěte emulzi do konečků prstů. Tento malý detail zjemňuje kůžičku v okolí nehtu, a tím ulehčuje práci s manikúrními kleštěmi.

S kleštěmi na nehty a nebo manikúrními nůžkami porušte konečky prstů na rukavicích. Sledujte, jak rychle a lehce je možné odstranit nehtovou kůžičku. Důvodem je to, že výrobek BalbCare obsahuje složky, které zjemňují kůžičku a tím ji pomáhají rychleji odstranit.

Po dokončení manikúry nechejte emulzi obsaženou v rukavici působit na ruce, čímž se zabezpečí dokonalá hydratace pokožky a aplikujte stejný postup i na druhé ruce.

Rukavice jemně stáhněte z rukou, velmi blízko pokožky zároveň s nadměrným množstvím emulze. Je velmi důležité vědět, jak provést tento krok správně, aby se ulehčilo očistění pokožky rukou od emulze. Vaši práci můžete dokončit masáží ruky se zbylou emulzí.

DŮLEŽITÉ : masáž nikdy neprovádějte, pokud je rukavice na ruce, tření plastu o pokožku by mohlo způsobit podráždění citlivé pokožky nebo  vyvolat alergickou reakci.

Pomocí vatových tamponů potřete nehty troškou acetonu. Tento proces chemicky aktivuje jedinečný polymer (primer), čímž se zvýší přilnavost laku na nehty. 

Následně použijte podkladový a nebo barevný lak.

PEDIKÚRA - PRACOVNÍ POSTUP

Balbcare ponožky pro pedikúru - komplexní pedikúra bez použití vody a ručníků. Pro intenzivní péči o pokožku nohou a chodidel. Účinné látky patentované emulze BalbCare pronikají do horní vrstvy pokožy nohou, kterou změkčují, vyživují a chrání. Ponožky jsou univerzální velikosti a jsou vhodné pro muže i ženy

  • BalbCare je komplexní péče v pedikúře využívající nejvyšší technologii v péči o nohy
    inovativní a překvapivě snadné použití! Jelikož nepotřebujete ani kapku vody, eliminuje se o 100% riziko plísňových a mykotických onemocnění
  • díky Balbcare ušetříte až 15 minut času (ve srovnání s klasickou manikúrou a pedikúrou)
  • Vaše nohy a ruce se po použití budou cítit skvěle a Vaše nehty budou neuvěřitelně zdravé. A co více, Balbcare lze použít před modelací nehtů (UV gelem, gel lakem), emulze obsahuje speciální pojivové látky, které zvyšují přilnutí materiálu
  • emulze obsahuje přírodní výtažky z hamamelu, tea tree olej, alantoin, vápník, keratin a přírodní změkčovač pokožky, jehož aplikace zvyšuje přilnavost UV gelu, gel laku a laku na nehty
  • sada dále obsahuje profesionální pilník na nehty a pomerančové dřívko
  • výrobek je zabalen ve sterilním obalu
  • dermatologicky testováno